9 Eylül 1986
TUR-K Sektörler Aydınlatma Çözümleri
Aydınlatma Çözümleri

Aydınlatma Çözümleri

Aydınlatma Danışmanlığı

Farklı kategorilerdeki onlarca seçkin proje üzerinde yılların birikimiyle edindiğimiz tecrübemizi daima geliştirerek konut, alışveriş merkezi, ofis, otel, eğitim kurumları, köprü ve ulaşım alanları, parklar ve ibadethaneler gibi çok geniş bir sahada hem fonksiyonel aydınlatma hem de estetik aydınlatma konusunda projenizin ihtiyaçlarını uluslararası standartlara göre hem mimari hem mühendislik açısından belirliyor, teknik şartnameleri hazırlıyor ve süreci kontrol ederek tüm aydınlatma danışmanlık ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Aydınlatma Tasarımı ve Uygulaması

Keyif aldığımız ve gerçekten gerekliliğine inandığımız bir işi yapıyoruz. Bu yüzden işin sadece mühendislik tarafıyla değil aynı zamanda mimari tarafıyla da ilgiliyiz. Gerek yapılmış gerekse henüz projelendirme aşamasında veya inşa aşamasında olan projenize dekoratif cephe ve peyzaj aydınlatma tasarımı ve fiyatlandırması yaparak herhangi bir zamanda aydınlatma yapılmasını sağlıyoruz.

Ürün Tedariği

Sektördeki tecrübemiz, farklı kategorilerdeki geniş yelpazedeki tecrübemiz ve güçlü çözüm ortaklığı ağımızla projenizin tüm aydınlatma ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri temin ediyoruz.

Projeye Özel Ürün ve Çözüm Önerileri

Her proje özeldir ve bazen mevcut hiçbir ürün ve teknik istenen tasarımı uygulamaya yetmez veya yapının gerektirdiği hassasiyeti sağlayamaz. Bu noktada gerek özel ürün tasarımı ve üretimi ve gerekse mühendislik sınırlarını zorlayan uygulama teknikleriyle projenizin özel gereksinimlerini karşılayabilme yeteneğine sahip ender bir firmayız. Led ve elektronikle birlikte alüminyum, demir çelik, plastik, cam, ahşap, sentetik kumaş sanayi ürünleri gibi malzemelerle yakından ilgili olup projeniz için herhangi bir sektörle işbirliği yapabilmekteyiz.

  • Aydınlatma Çözümleri
  • Aydınlatma Çözümleri
  • Aydınlatma Çözümleri
  • Aydınlatma Çözümleri
  • Aydınlatma Çözümleri
  • Aydınlatma Çözümleri

Lütfen özel çözümler için info@tur-k.com.tr e-posta adresine gönderiniz.

Bu içeriği paylaşın >
Avaroc
Avaroc Sistem
AVAROC Partner > TUR-K İnşaat