9 Eylül 1986
Hakkımızda

Hakkımızda

TUR-K İnşaat, mühendislik ve inşaat konularında profesyonel çözümler üretmek amacıyla Kadir SAĞLAM ve Melih KÖSE tarafından 2009 yılında kurulmuştur. TUR-K İnşaat, başta alt yapı ve üst yapı olmak üzere kaya ve moloz bariyer sistemleri, çığ tehlikesini önleme, erozyon kontrolü, şev stabilizasyonu, endüstriyel uygulamalar, şev ve yamaç temizliği, aydınlatma sistemleri ve su altı inşaatı işlerinde çözüm ortaklığı sunar.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Firmamız ülkemizin birçok bölgesinde, her kapasite ve tonajda yüzbinlerce metrekare, örtüleme sistemleri ve bariyerler yaparak bu alanda Türkiye'nin en tecrübeli ve lider firması olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Şirketimiz konusunda uzman, tecrübeli mühendislerimiz ve ekiplerimizle birlikte arıtma tesisi, kanalizasyon, içme ve sulama hatları, drenaj hatları gibi alt yapı projelerinde; yol, köprü, viyadük, tünel, raylı sistemler, asfaltlama, bina-tesis imalatları ve üst yapı sektörlerinde başarılı projelere imza atmaktadır. Bu başarımızı sürdürmek ve daha da ileriye götürerek, uluslararası alandaki çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı artırıp bir dünya markası olmak en önemli hedefimizdir.

TUR-K İnşaat; tüm taahhüt, yatırım projelerinde doğa dostu olan modern yöntem ve teknikleri kullanmaktadır. Firmamız çalışma yürüttüğü tüm sektörlerde hizmet kalitesini ulusal ve uluslararası kalite kontrol kuruluşlarından aldığı belgelerle tescillemektedir. Alt yapı ve üst yapı, şev örtüleme, şev koruma ve yamaç temizliği çalışmalarında birinci sınıf malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla

Misyonumuz

Yüksek güvenlikli, yüksek kaliteli pratik çözümleri kaliteden taviz vermeden düşük bütçelerle uygulayarak, iş ortaklarımıza sürdürülebilir çözümler sunmak.

Vizyonumuz

TUR-K İnşaat, genç dinamik mühendis, teknik kadro, iple erişim uzmanlarımız ve tüm çalışanlarımızla; Türkiye'de sektörünün lideri konumundadır.  Bu başarımızı sürdürmek ve daha da ileriye götürerek, uluslararası alandaki çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı artırıp bir dünya markası olmak en önemli hedefimizdir.

Belgelerimiz

Firmamız TGS uluslararası akredite firması tarafından denetlenerek Endüstriyel Dağcılık ve Su Altı İnşaat Hizmetleri alanında hizmet verme konusunda gerekli standartlara uygunluğu tescillenmiştir.

* Lütfen büyütmek istediğiniz fotoğrafın üzerine tıklayınız.

ISO 9001:2015 ISO 14001:2015 ISO 45001:2018 OHSAS 18001-2007
Bu içeriği paylaşın >
Avaroc
Avaroc Sistem
AVAROC Partner > TUR-K İnşaat